گروه وکلای پارسیان را در گوگل محبوب کنید

معاون حقوقی استقلال:فراموش نکرده ایم در تبریز چه برخوردی با برهانی شد/این احکام شدیدتر از انتظار بود

 

معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت:باشگاه استقلال همچنان تلاش خود را برای پیگیری این ماجرا از مراجع قانونی ادامه خواهد داد.

به گزارش اوج نیوز،محسن بزرگی پس از جلسه روز یکشنبه مدیران استقلال درباره حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت:احکام صادر شده بسیار سنگین‌تر از احکام مورد انتظار بوده است.جالب اینکه فقط پس از گذشت 24 ساعت از زمان انجام بازی،کمیته انضباطی چنین رایی را صادر کرد.ما به برخورد دوگانه صورت گرفته اعتراض داریم و معتقدیم که چرا اتفاقات رخ داده در بازی استقلال مقابل تراکتور در تبریز در دو فصل اخیر دیده نشد.

وی ادامه داد:اعضای حاضر در این جلسه متفق‌القول این پرسش را دارند که چرا با وجود گذشت یک سال از دیدار استقلال و تراکتورسازی در تبریز که هواداران تراکتورسازی به سمت بازیکنان استقلال یخ و برف پرتاب کردند، هنوز تصمیمی درباره‌ی آن دیدار گرفته نشده است ولی در کمتر از 24 ساعت با وجود آن همه مشکلات انضباطی درباره این دیدار به این سرعت تصمیم‌گیری شده است.اعضا اعتقاد دارند نسبت به آرش برهانی در این احکام بسیار سخت‌گیری شده است. آرش برهانی سابقه و شخصیت مشخصی در این مسایل دارد که همه حاکی از رفتار مناسب و بدون حاشیه اوست. در حالی که به نظر می‌رسد در محکومیت او به هیچ عنوان سابقه خوب نامبرده در نظر گرفته نشده است.فراموش نکرده ایم در تبریز چه برخوردی با برهانی شد.

بزرگی تاکید کرد:باشگاه استقلال همچنان تلاش خود را برای پیگیری این ماجرا از مراجع قانونی ادامه خواهد داد و این مساله را تمام شده نمی‌داند.