گروه وکلای پارسیان را در گوگل محبوب کنید

بزرگی: خوروش را به دادگاه می‌کشانیم

واکنش باشگاه استقلال به اظهارات سرپرست سپاهان

بزرگی: خوروش را به دادگاه می‌کشانیم/ می‌خواهند افکار عمومی را منحرف کنند

 
محسن یزرگی

خبرگزاری تسنیم: معاون حقوقی باشگاه استقلال گفت: سرپرست سپاهان را به دلیل نسبت دادن جعل مدارک به باشگاه استقلال به دادگاه می‌کشانیم.

محسن بزرگی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در واکنش به اظهارات رسول خوروش، سرپرست تیم فوتبال سپاهان درباره اعتراض به بازی کردن فرهاد مجیدی و ویسنته آرزه برای تیم استقلال اظهار داشت: مصاحبه‌های خوروش به معنی مطالب خلاف واقع و افتراست. قطعا در مورد مصاحبه‌های خلاف واقع به کمیته انضباطی و در مورد افترا به دادگاه شکایت می‌کنیم.

وی اضافه کرد: انتشار فیلم خطای بازیکن سپاهان روی ایمان موسوی در محوطه جریمه، سپاهانی‌ها را وادار به فرار رو به جلو کرده و با مصاحبه‌های مختلف و بیان شکایت از حنیف عمران‌زاده و نیز ایجاد شائبه درباره بازی کردن مجیدی و آرزه می‌خواهند افکار عمومی را منحرف کنند.

معاون حقوقی باشگاه استقلال ادامه داد: وقتی مراجع رسمی فوتبال فسخ قرارداد 2 بازیکن سابق استقلال را تایید و قرارداد بازیکنان جدید را ثبت و برای آنها کارت بازی صادر کردند، حاشیه‌سازان غوغاسالاری نکنند. مصاحبه‌های سرپرست سپاهان اصفهان از سویی تخلف انضباطی و طرح مطالب واقع از طریق مصاحبه در رسانه‌هاست و آنجا که جعل مدرک را به استقلال نسبت داده، افتراست. به همین خاطر به زودی از طریق دادسرای عمومی و انقلاب وی را جهت پاسخگویی به این اتهام به تهران خواهیم کشاند.

بزرگی در خاتمه با اشاره به سفر میرشاد ماجدی به خوزستان و دیدار با مدیرعامل باشگاه فولاد افزود: به رسانه‌هایی که در مورد رئیس کمیته جوانان فدراسیون فوتبال و مسئولان فولاد جوسازی می‌کنند نیز مژده می‌دهم که به زودی مدیران مسئول و نویسندگان این شایعات را در دادگاه ملاقات خواهیم کرد!